Bydgoski Grant Ekologiczny „Na rowerze i mniej dymu w atmosferze”.

Nadrzędnym celem projektu „Na rowerze i mniej dymu w atmosferze”  było podniesienie świadomości poprawy jakości powietrza oraz ukazanie sposobów działania dzieciom, ich najbliższym oraz społecznościom lokalnym.

W ramach realizacji Bydgoskiego Grantu Ekologicznego kształtowanie świadomości dotyczącej dbania o czyste powietrze rozpoczęto od emisji Prezentacji multimedialnej „Na rowerze, i mniej dymu w atmosferze”, która została rozesłana do partnerskich placówek i połączona z zabawami badawczymi, plastycznymi, tanecznymi oraz doświadczeniami i zabawami utrwalającymi zdobytą wiedzę.  Załączono też linki do gier  interaktywnych “Z rowerem za pan brat”, a do zabawy włączono rodziców.

Zapraszamy do relacji z działań poniżej:

Międzynarodowy Dzień Roweru🚲🚲

Dziękujemy za wspólną zabawę i udział w akcji 🥰Świętujemy Dzień Roweru.

„Zmierz się z krokomierzem”

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przyłączenie się do akcji „Zmierz się z krokomierzem”.

Wszystkie grupy z naszego przedszkola uczestniczyły w konkursie na najpiękniejszy rower 🚲🚲grupowy.

Wręczenie nagród dzieciom za udział w konkursach plastycznych: ”Najpiękniejszy rower grupowy oraz Rower przyszłości🚲🚲

Quiz wiedzy dla dzieci

 

Oficjalny Serwis Bydgoszczy - BYDGOSKIE GRANTY EKOLOGICZNE EDYCJA 2017 PRZYZNANE!