Plus-WPGallery Category: Yellow Butterflies

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

W naszym przedszkolu pielęgnujemy tradycje narodowe oraz patriotyzm.

10 listopada 2021 r. w naszej placówce obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległość. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane były na galowo, by uroczyście świętować ten wyjątkowy dzień dla Nas – Polaków- dla Polski.

Tego dnia również wzięliśmy udział w akcji ,,Szkoła, przedszkole do hymnu“. O godz. 11:11 odbyło się oficjalne odśpiewanie hymn, w ten sposób uczciliśmy rocznicę odzyskania Niepodległości.

Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci i na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków 🙂

BohaterOn oraz #szkolapamieta

Obchodziliśmy 11 listopada #dzienniepodleglosci

Zdjęcie nr 1, fot. Kancelaria Sejmu

Przerwa wakacyjna w roku szkolnym 2021/2022

Szanowni Państwo!!

Dyrektor Przedszkola nr 66 w Bydgoszczy informuje, że przerwa wakacyjna w bieżącym roku szkolnym będzie się w miesiącu sierpniu.

Słońce, Uśmiech, Promienie, Żółty | Pictures of the sun, Sun, Whimsy

24.10 obchodzimy Międzynarodowe Święto Roweru.

W ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego zachęcamy do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Roweru🚲🚲

14 października Dzień Edukacji Narodowej.

„Magiczna Moc Bajek”

“Bajeczki z przedszkolnej półeczki”

W ramach europejskiego 🇪🇺🇪🇺projektu PO WER „Przedszkolaki czytają, Europę zdobywają”, stworzyliśmy wspólnie z naszymi zaprzyjaźnionymi placówkami książkę 📖 „Bajeczki z przedszkolnej półeczki”. Książka jest wytworem prac dzieci z naszego przedszkola oraz z placówek parterskich na podstawie najpopularniejszych postaci ze znanych bajek i opowieści.

Sprzątanie Świata.

Sprzątanie Świata 2021 pod hasłem “Myślę, więc nie śmiecę” w ramach akcji Czysta Bydgoszcz, czyli jak Dbamy o naszą Ziemię🌏🌎🌍

Dbamy o naszą Ziemię.

Świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka.
W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzieci brały udział w zabawach na świeżym powietrzu z animatorami z Teatru Magma, uczestniczyły w zabawach sportowych oraz integracyjnych.
Cytując słowa Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” , Życzymy naszym  wspaniałym przedszkolakom, aby uśmiech gościł na ich twarzach codziennie.
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zaplanowano różne atrakcje dla dzieci.