Plus-WPGallery Category: Pszczółki

Wesołych Świąt!!

“Niechaj nadchodzące święta Bożego Narodzenia

Będą radosne, zdrowe i miłe,

A Nowy Rok przyniesie Spełnienie najskrytszych marzeń

I realizację wszelkich planów!”

Wesołych Świąt

życzy

Dyrektor i pracownicy przedszkola.

Wigilia w przedszkolu

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólną wigilią, która odbyła się 16  grudnia. Dzieci w tym dniu wspólnie śpiewały kolędowały, dzieliły się opłatkiem  oraz zasiadły do wigilijnego stołu. Oczywiście nie zabrakło  prezentów pod choinką, które dzieci rozpakowały z wielką radością.

Zapraszamy do fotorelacji.

WIGILIA – Parafia Cieszyn

Mikołajki w przedszkolu.

6 grudnia to szczególny dzień , gdyż na całym świecie odwiedza dzieci św. Mikołaj.
Mikołajki w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w całym roku.

Foto relacja z Mikołajek.

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

W naszym przedszkolu pielęgnujemy tradycje narodowe oraz patriotyzm.

10 listopada 2021 r. w naszej placówce obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległość. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane były na galowo, by uroczyście świętować ten wyjątkowy dzień dla Nas – Polaków- dla Polski.

Tego dnia również wzięliśmy udział w akcji ,,Szkoła, przedszkole do hymnu“. O godz. 11:11 odbyło się oficjalne odśpiewanie hymn, w ten sposób uczciliśmy rocznicę odzyskania Niepodległości.

Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci i na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków 🙂

BohaterOn oraz #szkolapamieta

Obchodziliśmy 11 listopada #dzienniepodleglosci

Zdjęcie nr 1, fot. Kancelaria Sejmu

Przerwa wakacyjna w roku szkolnym 2021/2022

Szanowni Państwo!!

Dyrektor Przedszkola nr 66 w Bydgoszczy informuje, że przerwa wakacyjna w bieżącym roku szkolnym będzie się w miesiącu sierpniu.

Słońce, Uśmiech, Promienie, Żółty | Pictures of the sun, Sun, Whimsy

24.10 obchodzimy Międzynarodowe Święto Roweru.

W ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego zachęcamy do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Roweru🚲🚲

14 października Dzień Edukacji Narodowej.

„Magiczna Moc Bajek”

“Bajeczki z przedszkolnej półeczki”

W ramach europejskiego 🇪🇺🇪🇺projektu PO WER „Przedszkolaki czytają, Europę zdobywają”, stworzyliśmy wspólnie z naszymi zaprzyjaźnionymi placówkami książkę 📖 „Bajeczki z przedszkolnej półeczki”. Książka jest wytworem prac dzieci z naszego przedszkola oraz z placówek parterskich na podstawie najpopularniejszych postaci ze znanych bajek i opowieści.